Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy

  • Abdullabeyowa Gular: sekcja 4.3.2.
  • Adelgejm Irina: sekcja 3.1.1.
  • Aleksandrova Steliana: sekcja 4.2.1.
  • Altangerel Janchivsembee: sekcja 14.7.
  • Ananiewa Natalia: sekcja 11.3.
  • Artwińska Anna: sekcja 2.3.
  • Bagińska Lucyna: sekcja 15.
  • Bagińska Lucyna: sekcja 7.1.
  • Bahneva Kalina: sekcja 1.2.
  • Bakuła Bogusław: panel III
  • Balogh Magdolna: sekcja 4.2.1.
  • Baranow Andrzej: sekcja 14.4.
  • Barkowska Krystyna: sekcja 2.1.
  • Baron Roman: sekcja 14.7.
  • Bartmiński Jerzy: panel IV
  • Bednarczuk Monika: sekcja 4.1.2.
  • Bednarska Katarzyna: sekcja 11.3.
  • Belokoneva-Shiukashvili Marina: sekcja 6.3.
  • Biedrzycki Krzysztof: sekcja 11.1.
  • Biłos Piotr: sekcja 3.1.1.
  • Błaszczyk Izabela: sekcja 12.1.
  • Bogalecki Piotr: sekcja 1.1.
  • Bogdańska Agata: sekcja 14.5.
  • Bogdzevič Monika: sekcja 7.1.
  • Bogocz Irena: sekcja 14.2.
  • Bolecki Włodzimierz: plenarne I
  • Borkowska Grażyna: panel II
  • Borkowska Małgorzata: sekcja 14.6.
  • Bortlik Jakub: sekcja 15.
  • Bracka Maryia: panel II
  • Brzozowska Dorota: sekcja 4.3.1.
  • Brzozowska-Krajka Anna: sekcja 3.1.2.
  • Budrowska Kamila: sekcja 2.3.
  • Bujnicki Tadeusz: sekcja 1.3.
  • Bundza Iryna: sekcja 5.3.
  • Bunjak Petar: sekcja 1.1.
  • Chachulska Beata: sekcja 5.3.
  • Chlebda Wojciech: panel IV
  • Chmialnicki Mikołaj: sekcja 15.
  • Choi Estera: p. Czoj
  • Chojnowski Przemysław: sekcja 4.1.2.
  • Cudak Romuald: panel III
  • Czermińska Małgorzata: sekcja 3.1.1.
  • Czerwiński Grzegorz: sekcja 4.3.1.
  • Czoj Estera: panel VIII
  • Czoj Estera: sekcja 4.2.1.
  • Czuba Halina: sekcja 11.4.
  • Čilić Škeljo Ðurđica: sekcja 4.2.2.
  • Dąbrowska Anna: plenarne II
  • Dąbrowski Mieczysław: sekcja 4.2.1.
  • De Carlo Andrea F.: sekcja 10.1.
  • Delaperrière Maria: sekcja 1.2.
  • Dembińska Kamila: sekcja 14.3.
  • Dobrotová Ivana: sekcja 15.
  • Dobrotová Ivana: sekcja 7.2.
  • Doychinova Stanka: sekcja 10.2.
  • Dunin-Dudkowska Anna: sekcja 14.1.
  • Dutka Elżbieta: sekcja 3.3.
  • Dwilewicz Barbara: sekcja 5.4.
  • Dziadek Adam: panel I
  • Fastyn Karolina: sekcja 14.3.
  • Fellerer Jan: sekcja 6.2.
  • Fieguth Rolf: sekcja 2.2.
  • Firlej Artur Otton: sekcja 11.2.
  • Fiszbak Jolanta: sekcja 12.3.
  • Gajak-Toczek Małgorzata: sekcja 4.1.2.
  • Gajda Stanisław: sekcja 1.4.
  • Garncarek Piotr: sekcja 14.7.
  • Gautier Brigitte: panel VI
  • Geambaşu Constantin: panel III
  • Gębal Przemysław: panel VIII
  • Gębka-Wolak Małgorzata: sekcja 5.3.
  • Godun Cristina: sekcja 15.
  • Gotteri Nigel: sekcja 8.
  • Greń Zbigniew: sekcja 6.1.
  • Grigorova Margreta: panel III
  • Grigorowa Margreta: sekcja 3.2.
  • Grossman Elwira: sekcja 9.
  • Gruszka Natalia: sekcja 14.1.
  • Guk Helena: sekcja 3.3.
  • Gulova Zevar: sekcja 7.1.
  • Hamze Dimitrina: sekcja 10.1.
  • Hanczakowski Michał: sekcja 14.4.
  • Heliasz-Nowosielska Celina: sekcja 1.4.
  • Hentschel Gerd: panel V
  • Hofmański Wojciech: sekcja 12.3.
  • Iłłakowicz Krystyna: panel VII
  • Jabłoński Artur: sekcja 6.1.
  • Janiak Agnieszka: sekcja 4.1.1.
  • Janicka Anna: sekcja 1.3.
  • Janowska Aleksandra: sekcja 1.4.
  • Janowska Iwona: sekcja 12.3.
  • Janus-Sitarz Anna: sekcja 1.3.
  • Jastrzębska Agnieszka: sekcja 14.1.
  • Jaworska Krystyna: sekcja 14.7.
  • Jeništa Jan: sekcja 4.2.1.
  • Jeroma Żanna: sekcja 12.2.
  • Jež Nikolaj: sekcja 4.3.1.
  • Jędryka Beata K.: sekcja 14.1.
  • Judin Aleksy: panel IV
  • Kaczmarek Wojciech: sekcja 2.1.
  • Kajak Piotr: sekcja 11.1.
  • Kalėda Algis: sekcja 3.3.
  • Karimova Nargis: sekcja 7.2.
  • Kato Ariko: sekcja 3.2.
  • Kazjukiewicz Andris: sekcja 2.1.
  • Kaźmierczak Marta: sekcja 10.2.
  • Kilewaja Ludmiła: sekcja 6.4.
  • Kirszniak Magdalena: sekcja 10.1.
  • Kita Barbara: panel VII
  • Kita Małgorzata: sekcja 1.4.
  • Kłosiński Krzysztof: panel VI
  • Kocyba Piotr: sekcja 6.1.
  • Kolber Urszula: sekcja 14.2.
  • Komorowska Ewa: sekcja 12.2.
  • Korol Lesia: sekcja 12.2.
  • Körpe Seyyal: sekcja 14.6.
  • Kosowska Ewa: panel VI
  • Kosowska Ewa: plenarne II
  • Kotuła Bożena: sekcja 5.2.
  • Kowalewski Jerzy: sekcja 11.3.
  • Kowalikowa Jadwiga: sekcja 11.2.
  • Kozhinova Alla: sekcja 6.2.
  • Kozina Filip: sekcja 4.2.2.
  • Koziołek Ryszard: panel VI
  • Kożyczkowska Adela: sekcja 6.1.
  • Krasowska Helena: sekcja 14.6.
  • Krasuski Krzysztof: sekcja 4.3.2.
  • Krauss Ewa: sekcja 12.3.
  • Krawczuk Ałła: sekcja 5.4.
  • Król Andrzej: sekcja 15.
  • Królczyk Bremer Józefa Z.: sekcja 15.
  • Kruszewski Wojciech: sekcja 2.1.
  • Krzempek Monika: sekcja 14.3.
  • Kuchta Jacek T.: sekcja 14.5.
  • Kuharski Allen: panel VII
  • Kulas Joanna: sekcja 2.1.
  • Kunz Tomasz: sekcja 1.1.
  • Kuryan Inesa: sekcja 14.2.
  • Kyryłejza Halina: sekcja 5.2.
  • Lazarenko Olesia: sekcja 6.2.
  • Lech-Kirstein Danuta: sekcja 7.2.
  • Lee Jiwone: sekcja 4.2.2.
  • Leszkowa Olga: sekcja 5.4.
  • Levchuk Pavlo: sekcja 12.2.
  • Li Yinan: sekcja 10.2.
  • Lipatow Aleksander: sekcja 7.2.
  • Lipińska Ewa: sekcja 14.2.
  • Łacek Bronisław: sekcja 15.
  • Łacek Marianna: sekcja 14.1.
  • Ławski Jarosław: sekcja 1.3.
  • Łazarska Danuta: sekcja 11.1.
  • Madecki Roman: sekcja 14.7.
  • Madelska Liliana: sekcja 12.1.
  • Maj Joanna: sekcja 1.2.
  • Majewska Agnieszka: sekcja 14.3.
  • Makuchowska Marzena: sekcja 8.
  • Malcew Leonid: sekcja 2.2.
  • Małolepsza Małgorzata: sekcja 14.3.
  • Małyska Agnieszka: sekcja 14.3.
  • Mao Rui: sekcja 14.4.
  • Marinelli Luigi: panel I
  • Markowski Michał P.: plenarne I
  • Markowski Michał P.: panel I
  • Marti Roland: panel V
  • Martyniuk Waldemar: panel VIII
  • Masłowski Michał: plenarne II
  • Masojć Irena: sekcja 5.3.
  • Maziarz Agata: sekcja 11.2.
  • Mazur Jan: sekcja 11.4.
  • Mazurek-Janasik Monika: sekcja 6.1.
  • Mazurkiewicz Filip: panel II
  • Meyer Anna-Maria: sekcja 6.1.
  • Meyer-Fraatz Andrea: sekcja 3.2.
  • Michna Ewa: panel V
  • Miernik Agnieszka: sekcja 10.1.
  • Mikoś Michał: panel III
  • Mikoś Michał: sekcja 4.3.1.
  • Miodunka Władysław: panel VIII
  • Miseviča-Trillitzsch Renate: sekcja 11.3.
  • Morawska Iwona: sekcja 6.3.
  • Muryc Jiřì: sekcja 14.6.
  • Musijenko Swietłana: sekcja 3.2.
  • Nguyen Chi Thuat: sekcja 15.
  • Nielepko Helena: sekcja 2.2.
  • Niesporek-Szamburska Bernadeta: sekcja 14.2.
  • Nieukerken van Arent: plenarne I
  • Nikołajczuk Krystyna: sekcja 5.2.
  • Niżyńska Joanna: sekcja 1.1.
  • Nocoń Jolanta: sekcja 11.4.
  • Nomachi Motoki: panel V
  • Northeast Kathryn: sekcja 14.3.
  • Nowacka Beata: sekcja 4.2.2.
  • Nowak Bartek: sekcja 8.
  • Nowak Norbert: sekcja 12.1.
  • Nowosielska Edyta: sekcja 15.
  • Nycz Ryszard: panel I
  • Oksztul Zyta M.: sekcja 14.5.
  • Olchowa Gabriela: sekcja 14.6.
  • Osadnik Wacław M.: sekcja 10.2.
  • Packalén Parkman Małgorzata A.: panel III
  • Padporynava Liubou: sekcja 5.2.
  • Pančiková Marta: panel VIII
  • Pasterska Jolanta: sekcja 4.2.2.
  • Pasterski Janusz: sekcja 4.1.1.
  • Pastuchowa Magdalena: sekcja 1.4.
  • Pawluk Olga: sekcja 6.3.
  • Pekaniec Anna: sekcja 10.1.
  • Petrowa Radostina: sekcja 2.3.
  • Piasecka-Till Aleksandra: sekcja 8.
  • Pilch Anna: sekcja 3.3.
  • Płuciennik Jarosław: sekcja 2.1.
  • Polonskiy Andrey: sekcja 5.1.
  • Popiel Magdalena: sekcja 1.2.
  • Porębska-Quasnik Dominique: sekcja 5.1.
  • Pospiszil Karolina: sekcja 6.2.
  • Prizel-Kania Adriana: sekcja 11.4.
  • Próchniak Paweł: sekcja 11.1.
  • Próchniak Wiola: sekcja 11.1.
  • Przybylska Renata: sekcja 5.4.
  • Przyklenk Joanna: sekcja 12.1.
  • Rabizo-Birek Magdalena: sekcja 4.1.2.
  • Radyszewski Rostysław: sekcja 3.1.1.
  • Raiman Marcin: sekcja 6.3.
  • Ranocchi Emiliano: sekcja 3.2.
  • Rączka-Jeziorska Teresa: sekcja 4.1.1.
  • Reis Anastasia: sekcja 6.4.
  • Roter-Bourkane Anna: sekcja 14.4.
  • Różańska Grażyna: sekcja 11.4.
  • Ruszer Andrzej: sekcja 14.4.
  • Rutkowska Krystyna: sekcja 7.1.
  • Rutz Marion: sekcja 4.3.1.
  • Rydz Agnieszka: sekcja 12.3.
  • Rydzewska Joanna: panel VII
  • Rydzewska Joanna: sekcja 9.
  • Rytel-Schwarz Danuta: sekcja 8.
  • Salmon-Siama Monika: sekcja 6.3.
  • Schulte Jörg: sekcja 10.1.
  • Schwarz Wolfgang F.: sekcja 1.1.
  • Sekiguchi Tokimasa: panel II
  • Sekiguchi Tokimasa: panel VI
  • Seretny Anna: sekcja 12.1.
  • Seretny Anna: sekcja 14.2.
  • Shallcross Bożena: panel II
  • Siewierski Henryk: plenarne II
  • Skorupa Ewa: sekcja 3.2.
  • Skowronek Katarzyna: sekcja 1.3.
  • Skrendo Andrzej: panel II
  • Skucha Mateusz: sekcja 4.3.2.
  • Skwara Marta: sekcja 4.3.1.
  • Smoleń-Wawrzusiszyn Magdalena: sekcja 5.1.
  • Sobczykowa Joanna: sekcja 5.4.
  • Sobiecka Dagmara: sekcja 12.1.
  • Spólna Anna: sekcja 2.2.
  • Stancheva Zhana: sekcja 7.1.
  • Stanisz Marek: sekcja 2.2.
  • Starz Roman: sekcja 11.3.
  • Strakhava Alena: sekcja 9.
  • Suchodolska Anna: sekcja 14.4.
  • Suchomłynow Lech A.: sekcja 6.4.
  • Suchy Agnieszka: sekcja 14.4.
  • Sydiaczenko Natalia: sekcja 3.1.2.
  • Synoradzka-Demadre Anna: sekcja 9.
  • Szafraniec Kamil: sekcja 11.3.
  • Szałasta-Rogowska Bożena: sekcja 4.1.2.
  • Szamborska Agnieszka: sekcja 5.2.
  • Szczepankowska Irena: sekcja 1.4.
  • Szybura Agata: sekcja 14.1.
  • Śliwa Anna: sekcja 3.1.2.
  • Ślósarz Anna: sekcja 11.1.
  • Święch Jerzy: sekcja 10.2.
  • Tabisz Anna: sekcja 14.5.
  • Tambor Jolanta: stolik ekspercki
  • Telus Magdalena: sekcja 14.6.
  • Tołstaja Swietłana: panel IV
  • Tomaszewska Grażyna: sekcja 11.2.
  • Tomaszewski Feliks: sekcja 3.1.2.
  • Tomaszewski Marek: plenarne II
  • Trojanowska Tamara: panel VII
  • Trojanowska Tamara: sekcja 1.1.
  • Tsogzolmaa Tsogt-Ochir: sekcja 14.7.
  • Turek Przemysław: sekcja 11.3.
  • Turkiewicz Halina: sekcja 4.1.1.
  • Ulicka Danuta: panel I
  • Ułańska Marta: sekcja 14.3.
  • Ustenko Eugenia: sekcja 12.2.
  • Válková Maciejewska Monika: sekcja 7.1.
  • Van Heuckelom Kris: panel VII
  • Van Heuckelom Kris: sekcja 9.
  • Vandenborre Katia: sekcja 3.3.
  • Vojteková Marta: sekcja 5.3.
  • Wacławek Maria: sekcja 7.1.
  • Walczak Bogdan: sekcja 1.3.
  • Warchala Jacek: sekcja 5.1.
  • Wawer Karolina: sekcja 11.1.
  • Wądolny-Tatar Katarzyna: sekcja 11.4.
  • Wągiel Marcin: sekcja 15.
  • Weiss Daniel: sekcja 8.
  • Weretiuk Oksana: sekcja 4.3.1.
  • Węgrzak Ewa: sekcja 14.5.
  • Węgrzynek Krystian: sekcja 14.7.
  • Wiażewicz Magdalena: sekcja 11.2.
  • Wicherkiewicz Tomasz: panel V
  • Wieczorek Izabela: sekcja 14.5.
  • Wierzbicka-Piotrowska Elżbieta: sekcja 7.2.
  • Wileczek Anna: sekcja 5.2.
  • Wiśniewska Lidia: sekcja 1.2.
  • Witzlack-Makarevich Kai: sekcja 6.3.
  • Włodarczyk Hélène: plenarne I
  • Woldan Alois: sekcja 4.3.2.
  • Wróbel Iwona: sekcja 3.3.
  • Wtorkowska Maria: sekcja 7.1.
  • Žabkar Šalić Ana: sekcja 2.3.
  • Zadencka Maria: panel II
  • Zadencka Maria: sekcja 3.1.1.
  • Zajączkowski Ryszard: sekcja 4.1.2.
  • Zaleski Marek: panel I
  • Zarzycka Grażyna: panel VIII
  • Zarzycka Grażyna: sekcja 12.1.
  • Zatorska Joanna: sekcja 14.7.
  • Zawadzka Agnieszka: panel VIII
  • Zawadzka Agnieszka: sekcja 12.2.
  • Zeller Jan Patrick: sekcja 6.4.
  • Zgółka Tadeusz: panel IV
  • Zhao Gang: panel III
  • Zielińska Maria: sekcja 12.3.
  • Zinken Jörg: panel IV
  • Zych Justyna: sekcja 4.1.1.
  • Źródlewska-Banachowicz Ewa: sekcja 14.3.
  • Żurek Anna: sekcja 14.2.
  • Żurek Sławomir J.: sekcja 4.1.1.
  • Żydek-Bednarczuk Urszula: sekcja 1.1.

 

22-25.06.2016

VI Światowy Kongres Polonistów

31.10.2016

przesyłanie artykułów do druku

 

VI Światowy Kongres Polonistów
Polonistyka na początku XXI wieku. Diagnozy. Koncepcje. Perspektywy. Katowice 22-25 czerwca 2016

(Katedra Międzynarodowych Studiów Polskich, Uniwersytet Śląski)
40-032 Katowice, pl. Sejmu Śląskiego 1, Polska

tel.: +48 32 2009424
tel./faks: +48 32 2512991

Copyright © 2014 | VI Światowy Kongres Polonistów
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Strona główna
Organizacja
 - Organizatorzy
 - Komitet Honorowy
 - Rada Programowa
 - Komitet Programowy
 - Komitet Organizacyjny
Zgłoszenia
Program
 - Założenia programowe
 - Obrady plenarne
 - Panele
 - Sekcje
 - Program
 - Uczestnicy
 - Wydarzenia towarzyszące

 

Informacje
 - Publikacja
 - Historia
 - O nas
 - Fotoreportaże
Kontakt
Polityka prywatności